Auktioner Konst & Grafik Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.

Bilder Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.

Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.

1 timme 44 minuter

2026-01-13 18:05

550 SEK

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30

Ångermanland

60 SEK

Värdering

300 SEK

450 SEK