Auktioner Konst & Grafik Gabriel van Rooyen, olja på pannå, signerad, 1798.

Bilder Gabriel van Rooyen, olja på pannå, signerad, 1798.

Gabriel van Rooyen, olja på pannå, signerad, 1798.

1 timme 49 minuter

2026-01-13 19:26

5200 SEK

Värdering: 8 000 SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30

Ångermanland

90 SEK

Ångermanland

100 SEK

50 SEK

60 SEK