Bilder Oidentifierad konstnär, porträtt av herre, olja på duk, 1800-tal
Oidentifierad konstnär, porträtt av herre, olja på duk, 1800-tal
Bär otydlig signatur. Olja på duk. Troligtvis Flandern.