Auktioner Oidentifierad konstnär, porträtt av herre, olja på duk, 1800-tal

Bilder Oidentifierad konstnär, porträtt av herre, olja på duk, 1800-tal

Oidentifierad konstnär, porträtt av herre, olja på duk, 1800-tal

4 timmar 1 minut

2026-01-11 20:39

1900 SEK

Värdering: 2 500 SEK

Bär otydlig signatur. Olja på duk. Troligtvis Flandern.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna