Auktioner Konst & Grafik TAVLA Jörgen Zetterquist, blyerts, signerad & daterad -81. 77x62cm rammått

Bilder TAVLA Jörgen Zetterquist, blyerts, signerad & daterad -81. 77x62cm rammått

TAVLA Jörgen Zetterquist, blyerts, signerad & daterad -81. 77x62cm rammått

1 timme 54 minuter

2026-01-13 20:08

400 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

400 SEK

125 SEK