Auktioner Konst & Grafik TAVLA Arvid Nilsson, signerad, olja på duk. 64x44cm bildytans mått

Bilder TAVLA Arvid Nilsson, signerad, olja på duk. 64x44cm bildytans mått

TAVLA Arvid Nilsson, signerad, olja på duk. 64x44cm bildytans mått

1 timme 51 minuter

2026-01-13 20:12

100 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

400 SEK

125 SEK