Auktioner Oljemålning Oidentifierad konstnär. Signerad Katrin, daterad -66, ”Modell”. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 77x55

Bilder Oljemålning Oidentifierad konstnär. Signerad Katrin, daterad -66, ”Modell”. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 77x55

Oljemålning Oidentifierad konstnär. Signerad Katrin, daterad -66, ”Modell”. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 77x55

2 timmar 4 minuter

2026-01-19 18:51

100 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

250 SEK

Ångermanland

170 SEK

50 SEK