Auktioner Konst & Grafik Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi 288/375, signerad.

Bilder Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi 288/375, signerad.

Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi 288/375, signerad.

800 SEK

Värdering: - SEK

Oramad.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30

150 SEK

50 SEK

175 SEK