Bilder OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad
Landskapsvy med by, 29 x 44 cm, inkl. ram 45 x 60 cm
5 timmar
5 timmar
5 timmar
5 timmar