Auktioner Konst & Grafik OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad

Bilder OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad

450 SEK

Värdering: 800 SEK

Landskapsvy med by, 29 x 44 cm, inkl. ram 45 x 60 cm