Auktioner Konst & Grafik GUNNAR RYDHOLM, olja på duk, signerad

Bilder GUNNAR RYDHOLM, olja på duk, signerad

GUNNAR RYDHOLM, olja på duk, signerad

18 timmar 27 minuter

2026-01-08 19:02

1800 SEK

Värdering: 500 SEK

"Grekisk blomning", ca 46 x 56 cm, inkl ram ca 51 x 60 cm

2 timmar
2 timmar
2 timmar
2 timmar