Auktioner Oljemålning Maj Bring (1880-1971), Sverige. Signerad, daterad 1938, Södergata. Olja på duk, 68x54 cm, yttermått inklusive ram: 76x61 cm

Bilder Oljemålning Maj Bring (1880-1971), Sverige. Signerad, daterad 1938, Södergata. Olja på duk, 68x54 cm, yttermått inklusive ram: 76x61 cm

Oljemålning Maj Bring (1880-1971), Sverige. Signerad, daterad 1938, Södergata. Olja på duk, 68x54 cm, yttermått inklusive ram: 76x61 cm

20 timmar 13 minuter

2026-01-12 20:55

14500 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna