Auktioner Oljemålning Maj Bring (1880-1971), Sverige. Signerad, daterad 1938, Södergata. Olja på duk, 68x54 cm, yttermått inklusive ram: 76x61 cm
Bilder Oljemålning Maj Bring (1880-1971), Sverige. Signerad, daterad 1938, Södergata. Olja på duk, 68x54 cm, yttermått inklusive ram: 76x61 cm
Oljemålning Maj Bring (1880-1971), Sverige. Signerad, daterad 1938, Södergata. Olja på duk, 68x54 cm, yttermått inklusive ram: 76x61 cm
text2