Bilder Einar Rosén, litografi, mått 61 x 50 cm

Einar Rosén, litografi, mått 61 x 50 cm

1 år 6 dagar

2023-03-22 19:51

Värdering: - SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Wilhelm Feldmann, krita, signerad.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Karl-Erik Olsson, etsning nr. 183/290, signerad, daterad 1973.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Sigfrid Bengtsson, ''Dans'', tusch 26/100, singerad.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Hans Verduijn, "Koltrast", etsning nr. 182/200, signerad.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK