Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk 49x73, signerad "Cano"

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk 49x73, signerad "Cano"

Oidentifierad konstnär, olja på duk 49x73, signerad "Cano"

0 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

3 timmar
Gästrikland

1 200 SEK

3 timmar
Gästrikland

450 SEK

3 timmar
Gästrikland

225 SEK

3 timmar
Gästrikland

15 000 SEK