Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 35 x 58, signerad "Jonson"

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 35 x 58, signerad "Jonson"

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 35 x 58, signerad "Jonson"

175 SEK

Värdering: 500 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

6 timmar
6 timmar

200 SEK

6 timmar
6 timmar