Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 60 x 90, monogramsignerad "SBW"

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 60 x 90, monogramsignerad "SBW"

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 60 x 90, monogramsignerad "SBW"

550 SEK

Värdering: 500 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

17 timmar
17 timmar
17 timmar
17 timmar