Auktioner Konst & Grafik LARS LERIN. Provtryck, signerad samt daterad -79. Bildstorlek: 42x31cm

Bilder LARS LERIN. Provtryck, signerad samt daterad -79. Bildstorlek: 42x31cm

LARS LERIN. Provtryck, signerad samt daterad -79. Bildstorlek: 42x31cm

1 timme 49 minuter

2026-01-15 20:21

5000 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

60 SEK