Auktioner Konst & Grafik HÅRBRODERI 1700-tal, signerad C Bratt 1789, på siden. 29x25cm rammått

Bilder HÅRBRODERI 1700-tal, signerad C Bratt 1789, på siden. 29x25cm rammått

HÅRBRODERI 1700-tal, signerad C Bratt 1789, på siden. 29x25cm rammått

1 timme 52 minuter

2026-01-15 20:35

1600 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28