Auktioner Skulpturer & Konsthantverk SKULPTUR/BYST, parian, Gustafsberg, 1894. Djupstämplad Gustafsberg -94. H: 20cm. Pyttenagg på sockelns baksida.
Bilder SKULPTUR/BYST, parian, Gustafsberg, 1894. Djupstämplad Gustafsberg -94. H: 20cm. Pyttenagg på sockelns baksida.
SKULPTUR/BYST, parian, Gustafsberg, 1894. Djupstämplad Gustafsberg -94. H: 20cm. Pyttenagg på sockelns baksida.
1 400 SEK