Auktioner PIEDESTAL/PARAPLYSTÄLL, litograferad plåt, 18/1900-tal. H:58cm. Åldersrelaterat slitage, märken.
Bilder PIEDESTAL/PARAPLYSTÄLL, litograferad plåt, 18/1900-tal. H:58cm. Åldersrelaterat slitage, märken.
PIEDESTAL/PARAPLYSTÄLL, litograferad plåt, 18/1900-tal. H:58cm. Åldersrelaterat slitage, märken.
1 400 SEK