Auktioner PIEDESTAL/PARAPLYSTÄLL, litograferad plåt, 18/1900-tal. H:58cm. Åldersrelaterat slitage, märken.

Bilder PIEDESTAL/PARAPLYSTÄLL, litograferad plåt, 18/1900-tal. H:58cm. Åldersrelaterat slitage, märken.

PIEDESTAL/PARAPLYSTÄLL, litograferad plåt, 18/1900-tal. H:58cm. Åldersrelaterat slitage, märken.

1 timme 35 minuter

2026-01-15 21:00

800 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28