Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Lars O Johansson, Landskap från Grums, akvarell, signerad. 71x51cm bildmått
Bilder TAVLA, Lars O Johansson, Landskap från Grums, akvarell, signerad. 71x51cm bildmått
TAVLA, Lars O Johansson, Landskap från Grums, akvarell, signerad. 71x51cm bildmått
Värdering
2 000 SEK