Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Imants Sinka, färgträsnitt, "Kväll i Hulteby, Nyed", signerad samt numrerad. 33x27cm bildmått
Bilder TAVLA, Imants Sinka, färgträsnitt, "Kväll i Hulteby, Nyed", signerad samt numrerad. 33x27cm bildmått
TAVLA, Imants Sinka, färgträsnitt, "Kväll i Hulteby, Nyed", signerad samt numrerad. 33x27cm bildmått
Värdering
2 000 SEK