Auktioner Konst & Grafik TAVLA, oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad samt daterad. 37x45cm bildytans mått.
Bilder TAVLA, oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad samt daterad. 37x45cm bildytans mått.
TAVLA, oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad samt daterad. 37x45cm bildytans mått.
Värdering
2 000 SEK