Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Nicolai Coster, olja på duk, signerad. 41x50cm bildmått

Bilder TAVLA, Nicolai Coster, olja på duk, signerad. 41x50cm bildmått

TAVLA, Nicolai Coster, olja på duk, signerad. 41x50cm bildmått

1 timme 18 minuter

2026-01-16 20:11

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28