Auktioner Konst & Grafik WALTER KÅSTAD. olja på duk, skiss av Fredsgatan (Karlstad) 1929, målad 1962, signerad. 61x50cm bildmått
Bilder WALTER KÅSTAD. olja på duk, skiss av Fredsgatan (Karlstad) 1929, målad 1962, signerad. 61x50cm bildmått
WALTER KÅSTAD. olja på duk, skiss av Fredsgatan (Karlstad) 1929, målad 1962, signerad. 61x50cm bildmått
Värdering
2 000 SEK