Bilder KARMSTOL

KARMSTOL

50 SEK

Värdering: - SEK

Tygklädsel, 1950,60-tal, åldersrelaterat slitage, Rh.81,5, B.56,5, Sh.43 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

750 SEK

Värdering

400 SEK