Auktioner Möbler BARNSTOL "RETRO"

Bilder BARNSTOL "RETRO"

BARNSTOL "RETRO"

0 SEK

Värdering: - SEK

Lövträ, 1900-talets mitt,åldersrelaterat slitage, skavmärken, höjd 93 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

750 SEK

Värdering

400 SEK