Bilder SOFFA

SOFFA

0 SEK

Värdering: - SEK

Skinn och tyg, 19,2000-tal, slitage, tyg ställvis smutsigt, Rh.80, B.150, Sh.42 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

750 SEK

Värdering

400 SEK