Auktioner Möbler KARMSTOLAR "RETRO"

Bilder KARMSTOLAR "RETRO"

KARMSTOLAR "RETRO"

50 SEK

Värdering: - SEK

2 stycken (1 par), Albin i Hyssna, 1960,70-tal, åldersrelaterat slitage, Rh.78,5, B.59, Sh.46 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

750 SEK

Värdering

400 SEK