Bilder KARMSTOLAR "RETRO"
KARMSTOLAR "RETRO"
2 stycken (1 par), Albin i Hyssna, 1960,70-tal, åldersrelaterat slitage, Rh.78,5, B.59, Sh.46 cm. (vån3)