Auktioner Möbler BYRÅ MED STENSKIVA ROKOKOSTIL

Bilder BYRÅ MED STENSKIVA ROKOKOSTIL

BYRÅ MED STENSKIVA ROKOKOSTIL

200 SEK

Värdering: - SEK

Fanerad med lövträ, dekorer med bronser, 1900-talets andra hälft, mindre åldersrelaterat slitage, H.79, B.93, Dj.48 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

Värdering

400 SEK

Värdering

300 SEK