Bilder BYRÅ MED STENSKIVA ROKOKOSTIL
BYRÅ MED STENSKIVA ROKOKOSTIL
Fanerad med lövträ, dekorer med bronser, 1900-talets andra hälft, mindre åldersrelaterat slitage, H.79, B.93, Dj.48 cm. (vån1)
250 SEK