Bilder BOKHYLLA

BOKHYLLA

0 SEK

Värdering: - SEK

3st sektioner (6 delar), 1980-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.180, B.270 (90x3), Dj.43,5 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

750 SEK

Värdering

400 SEK