Auktioner OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

4 timmar 49 minuter

2026-01-11 19:09

0 SEK

Värdering: - SEK

Olja på pannå, "Sydländskt gatuliv", signerad, ram 59,5x52 cm, bild 44x36,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

10 timmar
Dalarna

8 200 SEK

10 timmar
Dalarna
10 timmar
Dalarna
10 timmar
Dalarna