Auktioner Övrigt BORDSTELEFON MED SNURRSKIVA

Bilder BORDSTELEFON MED SNURRSKIVA

BORDSTELEFON MED SNURRSKIVA

4 timmar 56 minuter

2026-01-11 19:11

50 SEK

Värdering: - SEK

2st,1900-talets andra hälft, mindre bruksslitage. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna