Auktioner Musik TRUMPET MED STATIV

Bilder TRUMPET MED STATIV

TRUMPET MED STATIV

3 timmar 58 minuter

2026-01-11 20:54

3600 SEK

Värdering: - SEK

Vincent Bach, Stradivarius model 37, serienummer 614312, munstycke Vincent Bach 3C, Elkhart, Ind. U.S.A, K & M trumpetstativ medföljer, klocka med bucklor samt lagning, längd 54,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna