Bilder BØRGE MOGENSEN "WINDSOR" KARMSTOLAR
BØRGE MOGENSEN "WINDSOR" KARMSTOLAR
2 stycken (1 par), 1st med märkning FDB made in Danmark samt numrering 61 11 4, 1900-talets andra hälft, åldersrelaterat slitage, Rh.90, B.54,5, Sh.46 cm. (vån3)
14 timmar
14 timmar
14 timmar
14 timmar