Auktioner Möbler BØRGE MOGENSEN "WINDSOR" KARMSTOLAR

Bilder BØRGE MOGENSEN "WINDSOR" KARMSTOLAR

BØRGE MOGENSEN "WINDSOR" KARMSTOLAR

750 SEK

Värdering: - SEK

2 stycken (1 par), 1st med märkning FDB made in Danmark samt numrering 61 11 4, 1900-talets andra hälft, åldersrelaterat slitage, Rh.90, B.54,5, Sh.46 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina