Bilder PALL, funkis, 1940-tal
PALL, funkis, 1940-tal
Kromad benställning, fast stoppad sits med klädsel av rött konstläder, sitthöjd 53, diameter 36 cm
Konditionsrapport:
Åldersrelaterat slitage
250 SEK