Auktioner Möbler PALL, funkis, 1940-tal

Bilder PALL, funkis, 1940-tal

PALL, funkis, 1940-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

Kromad benställning, fast stoppad sits med klädsel av rött konstläder, sitthöjd 53, diameter 36 cm

Konditionsrapport:

Åldersrelaterat slitage

Auktionshuset i Simrishamn

Fabriksgatan 2
27236 Simrishamn

info@auktionsimrishamn.se
0738017185

750 SEK

Värdering

400 SEK