Auktioner Konst & Grafik BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), färglitografi, signerad och numrerad 61/200

Bilder BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), färglitografi, signerad och numrerad 61/200

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), färglitografi, signerad och numrerad 61/200

1 timme 36 minuter

2026-01-14 19:32

700 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Figurkomposition, ca 72 x 54 cm, inkl ram ca 93 x 67 cm