Bilder BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), färglitografi, signerad och numrerad 61/200
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), färglitografi, signerad och numrerad 61/200
Figurkomposition, ca 72 x 54 cm, inkl ram ca 93 x 67 cm