Auktioner Konst & Grafik OKÄND KONSTNÄR, olja på träpannå, 1800-tal, osignerad

Bilder OKÄND KONSTNÄR, olja på träpannå, 1800-tal, osignerad

OKÄND KONSTNÄR, olja på träpannå, 1800-tal, osignerad

1 timme 32 minuter

2026-01-14 19:36

1500 SEK

Värdering: 600 SEK

Figurscen i landskap, ca 26 x 38,5, inkl ram 39 x 51 cm