Bilder OKÄND KONSTNÄR, olja på träpannå, 1800-tal, osignerad
OKÄND KONSTNÄR, olja på träpannå, 1800-tal, osignerad
Figurscen i landskap, ca 26 x 38,5, inkl ram 39 x 51 cm