Bilder FOLKE GULLBY (1912-1982), etsning, signerad och numrerad 3/50
FOLKE GULLBY (1912-1982), etsning, signerad och numrerad 3/50
"Susanne och jag i ateljén", bildstorlek ca 21 x 21, inkl. ram 40 x 38,5 cm