Auktioner Konst & Grafik FOLKE GULLBY (1912-1982), etsning, signerad och numrerad 3/50

Bilder FOLKE GULLBY (1912-1982), etsning, signerad och numrerad 3/50

FOLKE GULLBY (1912-1982), etsning, signerad och numrerad 3/50

1 timme 53 minuter

2026-01-14 18:14

1100 SEK

Värdering: 400 SEK

 "Susanne och jag i ateljén", bildstorlek ca 21 x 21, inkl. ram 40 x 38,5 cm