Bilder PETER FREUDENTHAL (född 1938), färglitografi, signerat och daterad -79
PETER FREUDENTHAL (född 1938), färglitografi, signerat och daterad -79
Geometriskt komposition, ca 26 x 2, inkl ram 37 x 31 cm
250 SEK