Auktioner Konst & Grafik PETER FREUDENTHAL (född 1938), färglitografi, signerat och daterad -79

Bilder PETER FREUDENTHAL (född 1938), färglitografi, signerat och daterad -79

PETER FREUDENTHAL (född 1938), färglitografi, signerat och daterad -79

Värdering: 500 SEK

Geometriskt komposition, ca 26 x 2, inkl ram 37 x 31 cm

Värdering

300 SEK