Bilder SVIT MED GRAFISKA BLAD, 5 st, bla Erik Höglund, 1900-talets mitt
SVIT MED GRAFISKA BLAD, 5 st, bla Erik Höglund, 1900-talets mitt
Maija Ponsi-Pettinen, färgträsnitt, signerad och daterad -71
Peter Jörg Kautzky, färglitografi, signerad och daterad 77, numrering 44/825
Lars Haag, färgträsnitt, signerad
Mona Söderberg, träsnitt, "Från Lanzarote", signerad
Erik Höglund, träsnitt, signerad och daterad 75, numrerad 110/542
Mått inkl ram ca 36 x 28 cm