Auktioner Konst & Grafik HUGO JOSEPHSSON (1877-1967), olja på duk, signerad och daterad 1958

Bilder HUGO JOSEPHSSON (1877-1967), olja på duk, signerad och daterad 1958

HUGO JOSEPHSSON (1877-1967), olja på duk, signerad och daterad 1958

Värdering: 800 SEK

Fiskebåtar, ca 36 x 48 cm

Värdering

300 SEK