Bilder HUGO JOSEPHSSON (1877-1967), olja på duk, signerad och daterad 1958
HUGO JOSEPHSSON (1877-1967), olja på duk, signerad och daterad 1958
Fiskebåtar, ca 36 x 48 cm
250 SEK