Bilder PALL, sent 1900-tal
PALL, sent 1900-tal
Målad, dekorationsmåleri signerad A-L Bäckström, "Den som kan glädjas åt lite har mycket att vara glas åt", sitthöjd ca 66, diameter 34 cm