Auktioner Möbler PALL, sent 1900-tal

Bilder PALL, sent 1900-tal

PALL, sent 1900-tal

1 timme 46 minuter

2026-01-13 20:06

200 SEK

Värdering: 400 SEK

Målad, dekorationsmåleri signerad A-L Bäckström, "Den som kan glädjas åt lite har mycket att vara glas åt", sitthöjd ca 66, diameter 34 cm

125 SEK

150 SEK