Bilder Tony Olsson, litografi, 79/240, signerad, 32x42 cm
Tony Olsson, litografi, 79/240, signerad, 32x42 cm
Tony Olsson, färglitografi, numrerad 79/240, signerad, mått med ram ca 32 x 42 cm
1 400 SEK