Auktioner Konst & Grafik Tony Olsson, litografi, 79/240, signerad, 32x42 cm

Bilder Tony Olsson, litografi, 79/240, signerad, 32x42 cm

Tony Olsson, litografi, 79/240, signerad, 32x42 cm

100 SEK

Värdering: 200 SEK

Tony Olsson, färglitografi, numrerad 79/240, signerad, mått med ram ca 32 x 42 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793