Bilder Bengt Böckman, litografi, 52/199, signerad, 42x52 cm
Bengt Böckman, litografi, 52/199, signerad, 42x52 cm
Bengt Böckman, färglitografi, numrerad 52/199, signerad, mått med ram ca 42 x 52 cm
1 400 SEK