Auktioner Konst & Grafik Bengt Böckman, litografi, 52/199, signerad, 42x52 cm

Bilder Bengt Böckman, litografi, 52/199, signerad, 42x52 cm

Bengt Böckman, litografi, 52/199, signerad, 42x52 cm

120 SEK

Värdering: 300 SEK

Bengt Böckman, färglitografi, numrerad 52/199, signerad, mått med ram ca 42 x 52 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793