Bilder Lennart Thöfner, litografi, 1/14, signerad, 31x25 cm
Lennart Thöfner, litografi, 1/14, signerad, 31x25 cm
Lennart Thöfner, litografi, signerad, numrerad 1/14, 31 x 25 cm med ram