Auktioner Konst & Grafik Lennart Thöfner, litografi, 1/14, signerad, 31x25 cm

Bilder Lennart Thöfner, litografi, 1/14, signerad, 31x25 cm

Lennart Thöfner, litografi, 1/14, signerad, 31x25 cm

2 timmar 2 minuter

2026-01-18 19:01

300 SEK

Värdering: 200 SEK

Lennart Thöfner, litografi, signerad, numrerad 1/14, 31 x 25 cm med ram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

50 SEK

850 SEK

375 SEK