Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 35x45 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 35x45 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, fruktstilleben, signerad "Him -68", 35 x 45 cm med ram