Auktioner Barnsymaskin, metall, 1900-tal, Tyskland

Bilder Barnsymaskin, metall, 1900-tal, Tyskland

Barnsymaskin, metall, 1900-tal, Tyskland

2 timmar 10 minuter

2026-01-18 19:22

1700 SEK

Värdering: 300 SEK

Barnsymaskin, metall, 1900-talets första hälft, Tyskland

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

550 SEK

325 SEK