Bilder Karmstolar, ett par, bambu/rotting, 1900-tal
Karmstolar, ett par, bambu/rotting, 1900-tal
Karmstolar, ett par, bambu/rotting, ca 1900-talets slut
Mått, ca
Höjd 96 cm
Sitthöjd 45 cm
Bredd 59 cm