Auktioner Möbler Karmstolar, ett par, bambu/rotting, 1900-tal

Bilder Karmstolar, ett par, bambu/rotting, 1900-tal

Karmstolar, ett par, bambu/rotting, 1900-tal

100 SEK

Värdering: 300 SEK

Karmstolar, ett par, bambu/rotting, ca 1900-talets slut

Mått, ca
Höjd 96 cm
Sitthöjd 45 cm
Bredd 59 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

400 SEK