Auktioner Konst & Grafik Nils Ove Olson, färglitografi

Bilder Nils Ove Olson, färglitografi

Nils Ove Olson, färglitografi

Värdering: - SEK

Signerad och daterad, Olson -71, numrerad 230/250.

Österlens Auktioner

Fabriksgatan 36
272 36 Simrishamn

info@osterlensauktioner.se
0414-411 300

400 SEK