Bilder Bord Massproductions Tio
Bord Massproductions Tio
Bord från Massproductions, formgivet av Chris Martin. Svart finish och funktionell lucka för kabelhantering.
Smärre slitage. Enstaka repor.
200 SEK
1 400 SEK