Bilder BORD, bordsskiva i mahogny, 1900-talets första hälft, H: 72x 102x 68cm (bruksslitage)
BORD, bordsskiva i mahogny, 1900-talets första hälft, H: 72x 102x 68cm (bruksslitage)
1 400 SEK