Auktioner BORD, bordsskiva i mahogny, 1900-talets första hälft, H: 72x 102x 68cm (bruksslitage)

Bilder BORD, bordsskiva i mahogny, 1900-talets första hälft, H: 72x 102x 68cm (bruksslitage)

BORD, bordsskiva i mahogny, 1900-talets första hälft, H: 72x 102x 68cm (bruksslitage)

1 timme 45 minuter

2026-01-15 20:50

60 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona